Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG impregnační ochranný prostředekna dlažbu 1000 ml

629 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 519,83 Kč
  • PeMi kód: 101180
  • EAN: 8711577115869
HG impregnační ochrana na dlažbu politura na dlažbu proti pronikání nečistot a mastnoty a impregnace dlažby

HG impregnační ochrana na dlažbu (HG výrobek 13) je speciální přípravný prostředek na (nové) neglazované kachličky a dlaždice. Tento jedinečný výrobek zamezuje nasávání a zabraňuje tak pronikání nečistoty a (mastných) skvrn dovnitř kachličky či dlaždice, aniž by došlo k porušení původních vlastností nebo uzavření podlahy. Tento výrobek je vhodný na všechny druhy porézních a málo porézních kachliček a dlaždic, a lze ho použít jak v interiéru, tak i v exteriéru.

  • Neviditelná ochrana před pronikáním nečistot a mastnoty (vznikem skvrn).
  • Pro všechny typy velmi porézních až lehce porézních dlažeb a kamenných dlaždic.

Politura na dlažbu pro neglazovanou dlažbu a kamenné dlaždice

Naše impregnovaná politura na porcelánovou dlažbu neobsahuje silikon, rychle zasychá a je vhodná pro všechny typy porézních až lehce porézních dlaždic a kamenných dlaždic a je určena pro vnitřní i vnější použití na impregnace dlažby. 1 litr stačí k ošetření až 40 m² podlahové plochy v závislosti na typu materiálu.

Jak používat HG impregnační ochrana na dlažbu?

Pro správné použití HG impregnačního ochranného prostředku postupujte podle následujících pokynů. 

Naneste přípravek rovnoměrně a v jednom směru pomocí válečku. Poté nechte působit 10 minut a případný přebytečný materiál odstraňte suchým hadříkem, který nezanechává vlas. Podle druhu materiálu je dostačující jeden litr tohoto přípravku na 40 m2 povrchu podlahy.

⇡ Zpět nahoru ⇡