Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG impregnace pro textil ochrana před vodou, olejem, tukem a špínou 300 ml

179 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 147,93 Kč
  • PeMi kód: 100979
  • EAN: 8711577014599

HG impregnace pro textil ochrana před vodou, olejem, tukem a špínou 300ml

Přípravek HG impregnace pro textil - ochrana před vodou, olejem, tukem a špínou chrání hodnotný textil před většinou skvrn a zároveň propůjčuje ošetřenému materiálu vodě odolný efekt. Přípravkem HG impregnace pro textil - ochrana před vodou, olejem, tukem a špínou neošetřený textil propustí veškeré tekutiny a špínu až do hloubky vlákna a poté je velmi obtížné až nemožné odstranit tím způsobené skvrny. Po ošetření tímto velmi silným přípravkem mohou být káva, čaj, oleje, mastnota čí víno jednoduše odstraněny dobře savým ubrouskem. Přípravek HG impregnace pro textil- ochrana před vodou, olejem, tukem a špínou má nesčetná využití jako jsou např. zahradní polštáře, slunečníky, stany, látkové potahy, závěsy, oblečení do deště, sportovní oblečení, kravaty apod. Ošetřovaný textil musí být suchý a čistý. Držte spray pokud možno kolmo a aplikujte přípravek na ošetřovaný textil ze zhruba 20ti centimetrové vzdálenosti v rovnoměrných pruzích. Po zhruba 1 hodině schnutí je materiál dokonale ošetřen a chráněn proti špíně a nepropustí již žádnou vodu.

Je tím správným přípravkem,který ochrání vaše oděvy (do deště), polštáře pro zahradní nábytek, kravaty, atd. Proti špíně a skvrnám.

 

Třídy nebezpečnosti

GHS02
GHS07
GHS08
GHS09
⇡ Zpět nahoru ⇡