Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG impregnace pro textil ochrana před vodou, olejem, tukem a špínou 300 ml

189 Kč
Do 5 dnů
 • Cena bez 21% DPH: 156,20 Kč
 • PeMi kód: 100979
 • EAN: 8711577014599
HG ochrana 4 v 1 na textil a kůži Ochrana kůže a textilu

HG ochrana 4 v 1 na textil a kůži účinně a snadno chrání kůži a textil před většinou skvrn, ale je neviditelná a nepostřehnutelná. Díky této ochraně na textil a kůži je materiál zároveň vodoodpudivý. HG ochrana 4 v 1 na textil a kůži je vhodná pro všechny druhy textilu a pro ochranu a péči o všechny druhy kůže, ale především pro kůže s otevřenými póry, jako je semiš, nubuk a anilinová kůže.

 • Účinná a jednoduchá ochrana
 • Chrání před vznikem skvrn
 • Zajišťuje vodoodpudivost a odpuzování nečistot
 • Neviditelná a nepostřehnutelná
 • Vhodná i pro nubuk a semiš

Ochrana na textil a kůže proti všem typům skvrn

Skvrny od kávy, čaje, oleje, mastnoty a vína lze po ošetření naší ochranou na kůži a textil jednoduše setřít savým kapesníkem. Bez ochrany, kterou poskytuje HG ochrana 4 v 1 na textil a kůži, mohou kapaliny a nečistoty proniknout hluboko do vláken textilií, takže se skvrny obtížně odstraňují. Náš ochranný prostředek je vhodný k ochraně textilií, jako jsou například polštáře zahradního nábytku, deštníky, stany, čalounění, závěsy, (plátěná) obuv, oblečení do deště a sportovní oblečení. A také na kožené oděvy nebo jiné předměty ze semiše, nubuku nebo anilinové kůže.

Jak používat HG ochranu 4 v 1 na textil a kůži??

Pomocí níže uvedených kroků účinně a snadno ochráníte textil a kůži před skvrnami pomocí HG ochrany 4 v 1 na textil a kůži:

 1. Dbejte na to, aby ošetřovaný materiál byl čistý a suchý.
 2. Nádobku držte pokud možno ve svislé poloze a stříkejte přípravek ze vzdálenosti asi 20 cm rovnoměrnými tahy na materiál. Nepoužívejte příliš velké množství přípravku.
 3. Nechte asi hodinu schnout.
 4. Materiál je nyní připraven k opětovnému použití, protože je důkladně odolný vůči nečistotám a odpuzuje vodu!

Třídy nebezpečnosti

GHS02
GHS07
GHS08
GHS09
⇡ Zpět nahoru ⇡