Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG hygienický gel na toalety 500 ml

79 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 65,29 Kč
  • PeMi kód: 104976
  • EAN: 8711577102722, 8711577272180
HG hygienický gelový čistič na toalety čistič WC - toaletních mís pro pravidelné čištění a odstraňování vodního kamene

(HG hygienický gel na toalety) HG hygienický gelový čistič na toalety je silný čisticí gel a odstraňovač vodního kamene pro pravidelné čištění toalety. Speciální složení tohoto výrobku odstraňuje jak nečistoty, tak i vodní kámen, a výsledkem je kromě toho i lesk a báječná dlouhotrvající čerstvá vůně.

  • Výkonný WC čistič a odstraňovač vodního kamene
  • Dodává zářivý lesk 
  • S příjemnou, dlouhotrvající svěží vůní

Tento gel na toalety odstraňuje nečistoty i vodní kámen.

Tento gel na toalety nejen čistí, ale také odstraňuje vodní kámen. Tento čistič na toaletní mísy je také velmi vhodný k použití v septických jímkách. Pro rychlé a hygienické každodenní čištění všech příslušenství toalety i okolí, od toaletního sedátka po kliku dveří, doporučujeme používat HG hygienický čistič na okolí toalet. K odstranění usazenin vodního kamene nebo močového kamene v toaletní míse doporučujeme používat HG extra silný gelový čistič na toalety.

Jak používat HG hygienický gelový čistič na toalety?

Pro pravidelné čištění toalet pomocí tohoto gelu na čištění toalet postupujte podle následujících pokynů:

Nastříkejte HG hygienický gelový čistič na toalety plynulým pohybem pod okraj klozetu a nechte gel působit minimálně 10 minut. Poté klozet řádně očistěte toaletním kartáčem a nakonec klozet propláchněte. HG hygienický gelový čistič na toalety je rovněž vhodný pro použití do odpadních jímek.
Na problémové nečistoty, jako je silný vodní kámen nebo močová usazenina, se doporučuje HG extra silný gelový čistič na toalety. Pro každodenní rychlé hygienické čištění všeho v okolí toalety, jako je záchodové prkénko, vnější strana klozetu, splachovací nádrž, umyvadlo, baterie nebo dokonce klika, doporučujeme HG hygienický čistič na okolí toalet.

Třídy nebezpečnosti

GHS05
⇡ Zpět nahoru ⇡