Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG extrémně intenzivní čistič 1000 ml

259 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 214,05 Kč
  • PeMi kód: 103458
  • EAN: 8711577014551
HG extra silný čistič na dlažbu odstraňuje skutečně problematické nečistoty

(HG extrémně intenzivní čistič) HG extra silný čistič na dlažbu (HG výrobek 20) je profesionální, extrémní intenzivní čistič pro odstraňování problémového znečištění nebo obtížně odstranitelných (starých) filmů vosku, lešticí vrstvy a jiných ochranných filmů na podlahových dlaždicích, dlaždičkách a všech druzích přírodního kamene.

  • Velmi silný čistič mastnoty a nečistot
  • Odstraňuje skutečně odolné a problematické nečistoty z dlažby, kamenných dlaždic a všech typů přírodního kamene.
  • Vhodný také k odstranění ochranných povlaků (lesku) ze všech typů dlažby
 
Nalijte půl litru přípravku do kbelíku (5 l) s vlažnou vodou a roztok naneste hadrem nebo mopem rovnoměrně na povrch určený k čištění. Neošetřujte více než 10 až 15 m2 současně. Poté povrch řádně vydrhněte kartáčovým čističem nebo kartáčem, nechte působit
 

Velmi silný čistič na dlažbu pro všechny typy dlaždic a přírodního kamene

Tento velmi silný čistič odstraňuje odolnou mastnotu, nečistoty a jinou problematickou špínu z dlažby, kamenných dlaždic a všech typů přírodního kamene. Tento velmi silný čistič dlažby značky HG je vhodný také pro strojové kartáčování. 1 litr stačí na přibližně 35 až 70 m2 podlahové plochy v závislosti na rozsahu znečištění. 

Jak používat HG extra silný čistič na dlažbu?

Pro správné použití HG extra silný čistič na dlažbu postupujte podle následujících pokynů.

Nalijte půl litru přípravku do kbelíku (5 l) s vlažnou vodou a roztok naneste hadrem nebo mopem rovnoměrně na povrch určený k čištění. Neošetrujte více než 10 až 15 m2 současně. Poté povrch důkladně vydrhněte kartáčovým čističem nebo kartáčem, nechte působit několik minut a ještě jednou vydrhněte. Roztok následně odstraňte z povrchu hadrem. Podlahu ještě pořádně vytřete čistou vodou. 1 litr vystačí na 35–100 m2 povrchu podlahy, podle stupně znečištění.

Třídy nebezpečnosti

GHS05
⇡ Zpět nahoru ⇡