HG čisticí přípravek pro zářivě bílé záclony 500 g

159 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 131,40 Kč
  • PeMi kód: 103250
  • EAN: 8711577014704
HG prací prostředek pro zářivě bílé záclony čisticí přípravek pro bělení záclon

(HG čistící přípravek pro zářivě bílé záclony) Záclona se znečišťuje a šedne vlivem prachu, kouře, usazenin z vaření a nikotinu. Prací prostředek HG prací prostředek pro zářivě bílé záclony bez problému tyto nečistoty odstraní a záclony jsou tak opět zářivě čisté a báječně svěží. Pro HG prací prostředek pro zářivě bílé záclony použijte vnitřní stranu uzávěru jako měrku.

  • pro zářivě bílé záclony
  • pro praní v pračce i v ruce
  • stačí na 6 pracích cyklů

Prací prostředek pro nádherně čisté a svěží záclony

Záclony se snadno ušpiní a za určitou dobu zšednou. Když je však vyperete v HG pracím prostředku pro zářivě bílé záclony, budou znovu báječně svěží a nádherně čisté. HG prací prostředek pro zářivě bílé záclony stačí na přibližně 6 pracích cyklů nebo 12 ručních praní. 

Jak používat HG prací prostředek pro zářivě bílé záclony?

Pro snadné odstranění nečistot z bílých záclon pomocí HG pracího prostředku pro zářivě bílé záclony postupujte podle následujících pokynů. 

Před použitím výrobku v pračce naplňte tuto měrku až po značku 80 ml a přípravek vložte do přihrádky pro hlavní praní a spusťte program praní na 30°C nebo 40°C. Po uplynutí programu praní můžete záclonu popřípadě krátce vyždímat. Čisticí prostředek HG pro bělení záclon je možno použít i pro ruční praní. Naplňte uzávěr po značku 40 ml a přípravek rozpusťte přibližně v 5 litrech vody. Větší záclony můžete vyprat například i ve vaně. Uzávěr naplňte dvakrát po značku 120 ml a přípravek rozpusťte v 30 litrech vody. Poté nechte záclonu odmočit minimálně 2 hodiny. Při odmáčení záclonu občas otočte. Po uplynutí doby odmáčení vyjměte záclonu z vody, ručně ji vyždímejte a poté ji 2krát vymáchejte v čisté vodě. Pro maximální výsledek při praní v pračce i při ručním praní nechte záclonu odkapat, pověste ji mokrou a zavěšenou ji nechte uschnout. Přibližně pro 6 praní v pračce nebo 12 ručních praní.

Třídy nebezpečnosti

GHS05
⇡ Zpět nahoru ⇡