Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG čistič s leskem pro přírodní kámen 1000 ml

269 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 222,31 Kč
  • PeMi kód: 104047
  • EAN: 8711577021160
HG čistič na přírodní kámen pro pravidelné čištění

(HG čistič s leskem pro přírodní kámen) HG čistič na přírodní kámen (lesklá péče pro mramorové podlahy) (HG výrobek 37) je koncentrovaný leštící čistič na mramor se svěží vůní, vyvinutý speciálně pro pravidelné čištění mramoru a všech dalších druhů podlah z přírodního kamene obsahující vápník. Je vhodný pro neošetřované podlahy a na podlahy ošetřené přípravkem HG ochranný film na přírodní kámen (HG výrobek 33).

  • Koncentrovaný čistič k vytírání se svěží vůní
  • Obnovuje lesk
  • Na mramor a všechny ostatní typy vápencového přírodního kamene
  • Vystačí na 20 mytí.

HG čistič na přírodní kámen pro pravidelné čištění

Potřebujete vyčistit podlahu z přírodního kamene? Přípravek HG čistič na přírodní kámen je vhodný jak pro neošetřené podlahy, tak pro podlahy ošetřené pomocí HG ochranného filmu na přírodní kámen (výrobek 33).

Jak používat HG čistič na přírodní kámen?

Pro bezpečné a účinné čištění podlah z mramoru a jiného přírodního kamene pomocí HG čističe na přírodní kámen,, abyste jim navrátili původní lesk, postupujte podle následujících pokynů.

Rozpusťte přípravek na čištění mramoru 50 ml (půl šálku) ve kbelíku (5 litrů) z poloviny naplněném vlažnou vodou. Poté podlahu vytřete vyždímaným mopem nebo hadrem na podlahu, které pravidelně máchejte v čistícím roztoku. Neoplachujte ani nevytírejte do sucha, nechejte podlahu jednoduše vyschnout. 1 litr přípravku HG čistič na přírodní kámen) (HG výrobek 37) vystačí na 20 mytí.

Třídy nebezpečnosti

GHS07
⇡ Zpět nahoru ⇡