Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG čistič s leskem pro parketové podlahy 1000 ml

239 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 197,52 Kč
  • PeMi kód: 103586
  • EAN: 8711577014742
HG čistič na lakované parkety s leskem koncentrovaný čistič s leskem a báječnou vůní

(HG čistič s leskem pro lakované parkety) HG čistič na lakované parkety s leskem (HG výrobek 53) je koncentrovaný mopový čistič s báječnou svěží vůní a leskem speciálně vyvinut pro pravidelné čištění jak lakovaných plovoucích podlah, tak i plovoucích podlah ošetřených přípravkem HG ochranným filmem pro lakované parkety (HG výrobek 51).

    Koncentrovaný čistič s leskem a svěží vůní pro vytírání lakovaných parketových podlah
    Pro pravidelné použití a obnovu lesku
    Je vhodný pro lakované lakované parkety i pro lakované parkety ošetřené HG ochranným filmem pro lakované parkety
    Stačí na 20 mytí.


Čistič na lakované parkety s leskem pro účinné, bezpečné a rychlé vytírání

HG čistič na lakované parkety s leskem lze používat pro pravidelné, důkladné čištění lakovaných parketových podlah. 1 litr čističe na parkety s leskem stačí na 20 umytí.

Jak používat HG čistič na lakované parkety s leskem?

Pro pravidelné čištění parketových podlah pomocí HG čističe na lakované parkety s leskem postupujte podle následujících pokynů.

Nalijte 50 ml (půl šálku) do kbelíku (5 l) s vlažnou vodou. Poté vytřete podlahu řádně vyždímaným mopem nebo hadrem a pravidelně je namáčejte v roztoku. Podlahu neoplachujte ani znovu nevytírejte a nechte ji oschnout. 1 litr vystačí na 20 použití.

Třídy nebezpečnosti

GHS07
⇡ Zpět nahoru ⇡