Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG čistič oken 500 ml

129 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 106,61 Kč
  • PeMi kód: 103946
  • EAN: 8711577063429
HG čistič oken koncentrát čistič oken pro čistá okna beze šmouh

HG čistič oken koncentrát je velmi koncentrovaný výrobek, který čistí a odmašťuje velice intenzivně a nezanechává naprosto žádné šmouhy a přitom neobsahuje amoniak ani líh. Není to náhodou, že tento výrobek používají profesionální myči oken. HG čistič oken koncentrát vyhovuje všem profesionálním požadavkům a navíc má tento výrobek neutrální pH, takže nepoškozuje barvu, lak ani umelou hmotu a je jemný k pokožce rukou. HG čistič oken koncentrát je velice úsporný v dávkování, neboť jedno balení o obsahu 500 ml vystačí na nejméně 12 mytí oken.

  • Vysoce koncentrovaný
  • Stačí na přinejmenším 12 mytí!
  • Zaručeně beze šmouh
  • Přípravek používaný profesionálními umývači oken

pH neutrální čisticí roztok na okna

HG čistič oken koncentrát splňuje, nebo dokonce přesahuje všechny požadavky profesionálních uživatelů, protože je pH neutrální. To znamená, že náš čisticí přípravek na okna nepoškozuje barvy, laky ani plasty a je jemný pro ruce. HG čistič oken koncentrát je velmi ekonomický, protože jedna 500ml láhev vystačí na alespoň 12 mytí. Podívejte se na HG čistič skla a zrcadel.

Jak používat HG čistič oken?

Chcete-li mít znovu čistá okna pomocí HG čističe oken koncentrát, postupujte podle následujících pokynů:

Dávkujte po 15 ml (2 až 3 čajové lžicky) HG čistič oken koncentrát do kýble naplněného do poloviny vlažnou vodou. Pro dosažení lepšího výsledku umývejte okna kruhovými pohyby. Při stírání vody stěrkou se stírané pásy mají překrývat, stěrku po každém jednotlivém setření vysušte hadrem. Nikdy nemyjte okna na přímém slunci. Na velice špinavá místa lze použít HG čistič oken koncentrát v nezředěné koncentraci. Naneste trochu prostředku na houbu a poklepejte jí skvrnu. Nechte chvíli působit a opláchněte vodou.

Třídy nebezpečnosti

GHS05
⇡ Zpět nahoru ⇡