Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG čistič na desky kuchyňské linky z přírodního kamene 500 ml

139 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 114,88 Kč
  • PeMi kód: 103990
  • EAN: 8711577063443
HG čistič na dřezy a pracovní desky z přírodního kamene na kuchyňskou linku z přírodního kamene, čistič na mramorové desky

HG čistič na dřezy a pracovní desky z přírodního kamene je speciálně vyvinut pro rychlé a bezpečné každodenní čištění beze šmouh pro desky kuchyňských linek ze žuly, mramoru, tvrdého kamene nebo jiných přírodních materiálu. Tento výrobek efektivně odstraňuje veškeré nečistoty, zajistí výsledek beze šmouh. 

  • Naprosto bezpečný čistič desek kuchyňských linek, který nezanechává šmouhy
  • Pro každodenní čištění

Čisticí prostředek s leskem na desky kuchyňské linky z přírodního kamene se speciálním složením

Tento čistič na kuchyňskou linku z přírodního kamene díky svému speciálnímu složení zvýrazňuje strukturu přírodního kamene, takže vaše granitová pracovní deska bude přirozeně krásná každý den. Přípravek je vhodný pro čištění pracovních desek z granitu, mramoru, živcového pískovce (bluestone) a dalších druhů přírodního kamene. Je skvělý také pro čištění betonových desek. HG čistič na dřezy a pracovní desky z přírodního kamene je bezpečný, rychlý a účinný přípravek pro odstraňování mastnoty a jiných nečistot z kuchyňských desek vyrobených z přírodního kamene. Nejsnadnější řešení k dosažení povrchu beze šmouh

Jak používat HG čistič na dřezy a pracovní desky z přírodního kamene?

Pro správné použití HG čisticího prostředku s leskem na desky kuchyňské linky z přírodního kamene postupujte podle následujících pokynů. 

Na plochu, kterou chcete vyčistit, nastříkejte HG čistič na dřezy a pracovní desky z přírodního kamene a poté setřete čistou utěrkou. V případě odolné, zaschlé nečistoty, nechte výrobek několik minut působit.

⇡ Zpět nahoru ⇡