Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG čistič koberců a látkových potahů 1000 ml

249 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 205,79 Kč
  • PeMi kód: 100943
  • EAN: 8711577015053
HG čistič koberců a látkových potahů čistič koberců odpuzující nečistoty

Vlákna syntetických koberců a podlahových koberců se poškozují chozením a tím se také rychleji znečišťují. Pomocí HG čističe koberců a látkových potahů (HG výrobek 95) se odstraní nečistota a drsný povrch vláken se zocelí vrstvou odolnou vůči špíně. Ani u vlněných koberců se trvale nedá zabránit těmto poškozením. Pomalu, ale jistě zmizí přírodní lanolín. HG čistič koberců a látkových potahů (HG výrobek 95) poskytuje vašemu vzácnému (podlahovému) koberci novou ochranu.

  • proniká rychle a účinně do hloubky
  • se svěží vůní
  • po ošetření odpuzuje nečistoty

Potřebujete koupit čistič koberců zanechávající vrstvu odpuzující nečistoty?

Chozením po syntetickém koberci dochází k poškozování jeho vláken, do kterých se potom zachycují nečistoty. I vlněný koberec postupem času ztrácí svůj přirozený obsah lanolínu. HG čistič koberců a látkových potahů nabízí řešení a přidává vrstvu odpuzující nečistoty. 1 litr čističe koberců stačí na ošetření 30 m2 podlahové plochy. Jestliže nepotřebujete tak velké množství, můžete si tento výrobek koupit v 500ml balení. Tento čistič koberců čistí důkladně a rychle do hloubky, navíc zanechává překrásně svěží vůni. HG čistič koberců a látkových potahů můžete použít jak k ručnímu, tak strojovému čištění.

Jak používat HG čistič koberců a látkových potahů?

Pro optimální použití HG čističe koberců a látkových potahů postupujte podle následujících pokynů.

Nejdříve ošetřete skvrny prostředkem HG extra silný odstraňovač skvrn. Potom speciálním strojem nastříkejte HG čistič koberců a látkových potahů (HG výrobek 95) a rovnou vysajte nebo vykartáčujte. Vysušte froté ručníkem. 1 litr stačí na plochu 30 m².

Třídy nebezpečnosti

GHS05
⇡ Zpět nahoru ⇡