Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG absorbovač oleje a mastných skvrn 250 ml

309 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 255,37 Kč
  • PeMi kód: 100998
  • EAN: 8711577014766
Skvrny v porézních materiálech je často velmi obtížné odstranit. Přípravek HG absorbovač olejových a mastných skvrn z přírodního kamene (HG výrobek 42) dokonale vsákne zbytky olejových či mastných skvrn z podlah, stolů, pracovních desek či stěn. Díky silnému adsorbčnímu působení odstraní přípravek i ty nejodolnější skvrny. Přípravek lze použít na všechny porézní kamenné materiály jako jsou například kamenné dlažby, terakota, mramor, vápenec jakož i cementové, štěrkové a betonové podlahy.
 
Přípravek HG absorbovač olejových a mastných skvrn z přírodního kamene (HG výrobek 42) působí naprosto samočinně, kartáčování a drhnutí není potřeba. Přípravek před použitím dobře promíchejte. Na skvrnu naneste pomocí lžíce nebo špachtle 2 cm silnou vrstvu. Nechejte přípravek na skvrně zcela zaschnout až se objeví lehce odstranitelný „koláč“. Ten odstraňte a případné zbytky očistěte mokrým hadrem.

Třídy nebezpečnosti

GHS02
GHS07
GHS09

Zákazníci s tímto produktem kupují

⇡ Zpět nahoru ⇡