Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG absorbovač oleje a mastných skvrn 250 ml

329 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 271,90 Kč
  • PeMi kód: 100998
  • EAN: 8711577014766
HG absorbovač oleje a mastných skvrn čistič olejových a mastných skvrn

Skvrny v porézních materiálech je velmi obtížně odstranit. Přípravek HG absorbovač olejových a mastných skvrn (HG výrobek 42) dokonale vsákne zbytky olejových či mastných skvrn z podlah, stolu, pracovních desek či stěn. Díky silnému absorpčnímu působení odstraní přípravek i ty nejodolnější skvrny. Přípravek lze použít na všechny porézní kamenné materiály, jako jsou například kamenné dlažby, terracotta, mramor, vápenec i cementové, štěrkové a betonové podlahy.

  • Odstraňuje olejové a mastné skvrny
  • Pro porézní kamenné povrchy
  • Přípravek působí automaticky
 

Čistič olejových a mastných skvrn pro účinné odstranění skvrn od mastnoty

HG absorbovač oleje a mastných skvrn je čistič pro přírodní kámen, který absorbuje olejové skvrny na kamenných dlaždicích, terakotě, mramoru, pískovci a jiných typech přírodního kamene, a také na cementových a betonových podlahách. Tento čistič olejových skvrn působí automaticky a vstřebává z kamene olej nebo mastnotu.

Jak používat HG absorbovač oleje a mastných skvrn?

Pro rychlé a snadné vyčištění všech typů olejových a mastných skvrn pomocí HG absorbovače olejových a mastných skvrn postupujte podle následujících pokynů. 

Přípravek HG absorbovač olejových a mastných skvrn (HG výrobek 42) působí naprosto samočinně, kartáčování a drhnutí není potřeba. Přípravek před použitím dobře promíchejte. Na skvrnu naneste pomocí lžíce nebo špachtle 2 cm silnou vrstvu. Nechejte přípravek na skvrně zcela zaschnout až se objeví lehce odstranitelný „koláč“. Ten odstraňte a případné zbytky očistěte mokrým hadrem.

Třídy nebezpečnosti

GHS02
GHS07
GHS09
⇡ Zpět nahoru ⇡