Henné Color přírodní barva na vlasy 100g Mahagon

189 Kč
Skladem
  • Cena bez 21% DPH: 156,20 Kč
  • PeMi kód: 103541
  • EAN: 3348070140019

Henné Color přírodní barva na vlasy 100g Mahagon

MAHAGONOVÁ -  obsahuje hennu a sodium picramate

 

Henna je jedno z nejstarších přírodních barviv. Pokryje vlasy tenkou vrstvičkou, tím je barevně natónuje, vlasové šupinky přilnou k vlasovému stvolu, takže vlas bude krásně lesklý, silný a zároveň ochráněný před vnějšími nepříznivými vlivy. Čím déle henna na vlasech působí, tím sytější bude barevný odstín, který ale bude vždy ovlivněný původní barvou vlasů. Na šedivých vlasech bude barva vždy o něco světlejší, dlouhodobou aplikací se ale rozdíl bude stírat. Na vlasy henna přilne natrvalo, odmývá se minimálně. Hennu je možno aplikovat v libovolném časovém odstupu podle potřeby a rychlosti růstu vlasů, obvykle 2x měsíčně. Jednotlivé odstíny lze spolu míchat podle libosti.

Upozornění: henna výrazně nezesvětlí barvu vašich vlasů. Doporučujeme vyzkoušet na pramínku vlasů, abyste zjistili výslednou barvu. Maximální opatrnost platí pro vlasy chemicky zesvětlované a po trvalé kdy je nezbytné počkat nejméně 6-8 týdnů před aplikací henny a pro začátek je žádoucí zkrátit dobu jejího působení na vlasech.

Henna se rozmíchá s horkou vodou v poměru asi 3:1 do konzistence středně husté kaše. Do směsi se může přidat "oříšek" kondicioneru Henne Color pro lepší nanášení henny na vlasy. Aplikuje se na umyté prosušené vlasy, hlava se zabalí do igelitu a do ručníku, protože henna v teple lépe uvolňuje barvivo. Doba působení je minimálně 30 minut, ale platí, že čím déle henna působí, tím lepší je její barevný i regenerační efekt.

Balení vystačí zhruba na 2 aplikace pro vlasy dlouhé na ramena.

 

Poradna Henne  http://hennecolor.patriotcaffe.cz/plugins/guestbook/guestbook.php

 

 

Henné Color přírodní barva na vlasy 100g Mahagon

⇡ Zpět nahoru ⇡