Gift pads noční vložky Long 10ks Veganské, hypoalergenní, 100% bez chlóru

SLEVA %
119 Kč
Skladem
  • Cena bez 21% DPH: 98,35 Kč
  • PeMi kód: 141311
  • EAN: 5060324680017

Gift pads range Vložky GIFT Pads jsou stoprocentně veganské, vytvořené v maximální možné míře z přírodních materiálů pro váš pocit pohodlí a především pro vaše zdraví. Svrchní perforovaná vrstva je navržena tak, aby okamžitě absorbovala všechnu tekutinu, a oblast, kde se vložka dotýká pokožky, zůstala neustále suchá, podobně jako to známe u jednorázových dětských plen. Vložky jsou hypoalergenní a 100% bez chloru.

 

Speciální zelený proužek je jakousi „tajnou kouzelnou „přísadou“ , která posílí vaše zdraví a pocit komfortu díky vylučovaným aniontům a obsaženému extraktu z máty a mentolu pro delikátní svěžest vašich intimních míst.

 

Příroda kouzlí

Proužek je vyroben z turmalínu, minerálu (polodrahokamu), který uvolňuje přírodní anionty (záporné ionty či aktivní kyslík) a přírodní F.I.R. (dlouhovlnné infračervené záření). Kombinace infračerveného světla s anionty se používá například v mnoha nemocnicích celého světa k zahřívání novorozenců. Tuto zcela přírodní „technologii“ jako první objevila a začala používat NASA v oblecích astronautů k regulaci tělesné teploty a zlepšení krevního oběhu – této unikátní schopnosti turmalínu využívají i vložky GIFT Pads. Ve chvíli, kdy turmalínový proužek přijde do kontaktu s vaším tělem, začne uvolňovat aktivní kyslík, srovnává hladinu pH v intimní oblasti a dostává hormony do rovnováhy. To má za následek zharmonizování toku menstruační krve. Účinně bojuje s vaginální infekcí, potlačuje záněty, odstraňuje zápach, pomůže vám s pocity těžkosti a únavy a prokazatelně zklidňuje průběh celé menstruace.

 

Přirozeně, plynuleji, bez zánětů

Uvolňovaný aktivní kyslík okamžitě neutralizuje viry a bakterie a rychle se vstřebává do těla, čímž dokáže ovlivnit/zlepšit krevní oběh. V důsledku toho menstruační krev a kusy sliznice odcházejí z těla mnohem plynuleji a přirozeněji a optimální běžné prostředí je obnoveno a zharmonizováno do 3 – 5 dnů. V tomto čase také zmizí všechen zánět, který jste před menstruací pociťovaly a s ním i nepříjemný zápach.

 

Bylinný výtažek z máty a mentolu uvnitř vložky pomáhá předcházet svědění a dodává intimním zónám komfortní pocit svěžesti, který díky pozitivním účinkům turmalínu trvá i po skončení periody. Pozitivní účinky aniontů v kombinaci s F.I.R. technologií můžete navíc využívat po dobu celého měsíce v podobě Intimek (GIFT Pads Daily).

Nedoporučujeme těhotným ženám, především v prvním trimestru, používat vložky GIFT Pads, protože jedním z jejich účinků je regulace průtoku krve. Neexistuje žádný vědecký důkaz, že by jakkoliv uškodily vám nebo miminku, ale pro jistotu je lepší se jim vyhnout.

Pokyny ke skladování:

Držte balíček mimo přímé sluneční světlo a vlhkost, ideálně jej pak uchovávejte na suchém temném místě. Jakmile je vložka otevřena, přírodní turmalínové jádro působí po dobu cca 10 – 12 hodin.

⇡ Zpět nahoru ⇡