Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

Garnier Color Sensitive 9.13 velmi světlá blond

101 Kč
Skladem
  • Cena bez 21% DPH: 83,47 Kč
  • PeMi kód: 589522
  • EAN: 3600541136670
Zkrášlete svůj účes permanentní barvou pohodlně ze svojí koupelny. Barva na vlasy Garnier Color Sensation poskytne intenzivní a dlouhodobé výsledky bez nutnosti navštívit kadeřnický salon. Sama jednoduše zvládnete dodat svým vlasům nádhernou sytou barvu i ohromující lesk.

Barva na vlasy Garnier Color Sensation dokáže 100% zakrýt šediny a přiložený kondicionér vaše obarvené vlasy následně vyživí. Užijte si perfektní barevný výsledek a vlasy hebké na dotek po dlouhé týdny.

Vlastnosti:

dodá vlasům permanentní dlouhotrvající barvu
100% kryje šediny
poskytne účesu ohromující lesk
zanechá vlasy hebké na dotek
závěrečná péče obarvené vlasy vyživí
Složení:

výtažky z perleti a růžový olej – poskytují vlasům lesk a hebkost
Jak aplikovat:
Barevný krém smíchejte s oxidačním činidlem a směs dobře promíchejte. Aplikujte po částech od kořenů vlasů po jejich konečky, nechte 30–35 minut působit v závislosti na požadovaném výsledku a poté důkladně opláchněte vodou. Na závěr naneste kondicionér a vlasy opět opláchněte. Vždy používejte ochranné rukavice k zamezení nežádoucího zbarvení prstů a nehtů.
⇡ Zpět nahoru ⇡