Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

Frosch Eko čistič vodního kamene s malinovým octem 500 ml

104 Kč SLEVA 10%
94 Kč
Skladem
  • Cena bez 21% DPH: 77,69 Kč
  • PeMi kód: 520176
  • EAN: 4001499939884, 4009175953698

 Frosch Eko čistič vodního kamene s malinovým octem 500 ml

Frosch Eko čistič vodního kamene s malinovým octem je speciálně vyvinutý na čištění koupelnových povrchů. Účinně čistí armatury, umyvadla, vany, sprchy, kachličky a další vybavení, které přicházejí do styku s vodou. Složení obsahuje malinový ocet a přírodní kyseliny, které kvalitně odstraňují silné usazeniny vodního kamene a nečistot. Vaši koupelnu zanechá nádherně čistou a provoněnou svěží vůní čerstvých malin. Díky obsahu přírodních látek nabízí nejen důkladný čisticí účinek, ale současně je šetrný k životnímu prostředí. Pomocí mechanického rozprašovače se vám bude přípravek velmi snadno aplikovat.

Vlastnosti Eko čističe na vodní kámen:

  • ekologický
  • účinně vyčistí armatury, umyvadla, vany, sprchy i kachličky
  • složení obsahující malinový ocet a přírodní kyseliny
  • odstraňuje silné usazeniny vodního kamene a nečistot
  • zanechává příjemnou vůni po čerstvých malinách

Použití Eko čističe na vodní kámen:

Otáčejte tryskou, až se nahoře objeví symbol rozprašovače. Nastříkejte, nechte krátce působit a navlhčeným hadříkem vytřete tryskou, až se nahoře objeví symbol rozprašovače. Nastříkejte, nechte krátce působit a navlhčeným hadříkem vytřete do čista, příp. vyleštěte suchým hadříkem. Tip: Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí.

Složení Eko čističe na vodní kámen:

<5% aniontové povrchově aktivní látky, parfémy, malinový ocet.

Upozornění Eko čističe na vodní kámen:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevdechujte rozprašovaný aerosol. Není vhodný na povrchy citlivé na kyseliny, jako např. mramor, terazzo, přírodní kámen, postříbřené a pozlacené armatury nebo smaltované vany. U citlivých povrchů vyzkoušejte nejdříve na malé části povrchu, která není vidět. Pokud máte citlivou pokožku, doporučujeme používat gumové rukavice. Čištěné armatury důkladně opláchněte vodou a vysušte je.

⇡ Zpět nahoru ⇡