ECOVER čistič pro domácnost s rozprašovačem 500 ml ECOCERT

  PeMi kód: 326415 EAN: 5412533415315
  Běžná cena s DPH: 142,00 Kč
  Sleva na zboží: 7%
  DPH: 21%
  Skladem
  132,00 Kč
  Ekologický multifunkční čistič Ecover s praktickým rozprašovačem. Je vhodný pro úklid celé domácnosti. Bezchybně čistí, nezanechává fleky a rychle usychá. Odstraňuje mastnotu a špínu bez nepříjemného chemického zápachu.


  Ecover je jednou z nejpopulárnějších značek ekologické drogerie. Produkty Ecover jsou vyrobené na rostlinné nebo minerální bázi a neobsahují žádné složky z ropy. Jejich obaly jsou recyklovatelné a prostředky samotné jsou ekologicky rozložitelné, dopad na přírodu je tedy minimální. Ecover netestuje produkty na zvířatech a produkty jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Společnost byla oceněna OSN za mimořádně ekologický provoz.

  Frans Bogaerts založil firmu Ecover se svými spolupracovníky v roce 1979. Jejich prvním výrobkem byl prací prášek a časem vyvinuli prostředky do celé domácnosti. Roku 1992 postavil Ecover ekologickou továrnu v Malle v Belgii. Hlavním cílem firmy je údržba domácnosti s šetrností vůči životnímu prostředí.

  <5 % neiontové povrchově aktivní látky, parfémy. P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí.Pro použití na kuchyňské povrchy, stoly, židle a jiné tvrdé povrchy. Nastříkejte přímo na povrch a otřete. Není potřeba oplachovat.

  Kalorická hodnota/energie (na 100g):0kJ/0kcal. Tuky: 0 g. z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g. Sacharidy: 0 g. z toho cukry: 0 g. Bílkoviny: 0 g. Sůl: 0 g

  Skladování: Skladujte na dobře větraném místě a chraňte před teplem.
  Legislativní zařazení: Ekologický prostředek.

  Zákazníci s tímto výrobkem též kupují:

  Produkt najdete v kategoriích:

  DROGERIE » ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY » Universální čistící prostředky
  DROGERIE » EKO DROGERIE » Čistící prostředky
  DROGERIE » EKO DROGERIE » Čistící prostředky » Univerzální eko čističe

  Zpět