Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

Bupi Dětské mýdlo s olivovým olejem 100g

22 Kč
Skladem
  • Cena bez 21% DPH: 18,18 Kč
  • PeMi kód: 584478
  • EAN: 8585000755164
Dětské mýdlo s olivovým olejem Charakteristika: 0 % parafínů, parabenů, éterických olejů, alkoholu a barviv

Parfém bez alergenů

Dermatologicky testované

Hydratuje a ošetřuje pokožku děťátka  

Už staří Řekové a poté i Římané znali léčivou sílu oliv a dodnes jim lidstvo vzdává hold. Lisováním oliv za studena se získává ten nejkvalitnější olej, který se hojně využívá v potravinářském, farmaceutickém a také v kosmetickém průmyslu. Tento olej je zdrojem vitality a zdraví. Mýdlo Bupi BABY s obsahem olivového oleje chrání pokožku před nadměrným vysoušením, zvláčňuje ji a ošetřuje. Kosmetické přípravky s olivovým olejem se mohou pochlubit výbornými hydratačními a zklidňujícími účinky a skvělými vyživujícími vlastnostmi. 

Přírodní účinné látky:

Olivový olej obsahuje vitaminy B, A, C a E, které se podílejí na ochraně pokožky před slunečními paprsky. Kosmetika s přísadou oliv je výjimečná tím, že zanechává pokožku jemnou a vláčnou, udržuje vlhkost a navíc se lehce vstřebává. 

Použití: 0 měsíců +

Suchá pokožka má často tendenci popraskat. Rychlým a efektivním řešením je použití produktu s obsahem výživného olivového oleje. 
⇡ Zpět nahoru ⇡