Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

BROS kuličky proti molům (20ks)

SLEVA %
52 Kč
Skladem
  • Cena bez 21% DPH: 42,98 Kč
  • PeMi kód: 520540
  • EAN: 5904517004993, 5904517262102, 5904517268791
Kuličky proti molům likvidují dospělé jedince, vajíčka i larvová stádia díky účinné látce Empenthrin, někdy označované jako Vaporthrin. Tato látka patří mez i syntetické pyrethroidy, které působí na nervovou soustavu hmyzu a následné uhynutí. Empenthrin účinkuje obzvlášť na létající hmyz, který působí škody na textilu. Součástí kuliček je i levandulové aroma, které má na moly odpuzující účinek a zároveň udržuje skříně či šuplíčky stále jemně voňavé.

Návod k použití
Kuličky proti molům vyjměte z obalu a rozmístěte po skříni. Balení 20 ks vystačí na ochranu oblečení v 1 m 3 uzavřeného prostoru.

Skladování přípravku
Skladujte mimo potraviny a mimo dosah dětí.

Složení
Hlavní účinné složky v kuličkách proti molům jsou metofluthrin 2g/100g a geraniol 1g/100g

První pomoc při zasažení
Při styku s kůží postižené místo umyjte vodou s mýdlem. Zasažené oči oplachujte proudem tekoucí vody. Dojde-li k požití nebo v případě jiného problému vyhledejte lékařskou pomoc.

Balení
Obsahuje 20 ks kuliček proti molům

Upozornění související s bezpečností
Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nesmí proniknout do povrchových a podzemních vod ani do kanalizace. Také by neměl prosáknout do půdy. Pokud přesto dojde ke kontaminaci zem, postupujte následně. Malé množství uniklé látky stačí odebrat. Při velkém úniku odeberte zasaženou půdu a zbytky rozlité tekutiny zasypejte pískem či jiným sorbentem a následně místo propláchněte vodou. Při práci s kuličkami proti molům chraňte svou pokožku, oči i oděv ochrannýmipomůckami.

Třídy nebezpečnosti

GHS07
GHS09
⇡ Zpět nahoru ⇡