Bio-Life Petal Cleanse/D 350ml Doprodej

PeMi kód: 455096 EAN: 5060016630023
Běžná cena s DPH: 674,00 Kč
Sleva na zboží: 36%
DPH: 21%
Skladem 2 ks.
429,00 Kč
PETAL CLEANSE/D – pro psy
Petal Cleanse™/D je jediný přípravek na českém trhu, který šetrně a přitom ÚČINNĚ ODSTRAŇUJE ze srsti psů alergeny, tzn. PŘÍČINU ALERGICKÝCH REAKCÍ u lidí.
JAK FUNGUJE
Přípravek účinkuje na čisticí a hydratační bázi. Účinné čisticí látky obalí a zneutralizují alergeny pocházející zejména ze slin a odumřelých šupin kůže zvířete. Zvlhčující složky pak zkvalitňují kůži a srst, a tím snižují nežádoucí línání.
JEDNODUCHÉ POUŽITÍ
- Vyčešte nebo vykartáčujte psa a odstraňte tak odumřelou srst
- Na houbičku nebo hadřík naneste 25–35 ml přípravku a vytřete srst po i proti směru růstu chlupů
- Vysušte srst ručníkem, abyste odstranili obalené a zneutralizované alergeny
- Tento postup opakujte 1× týdně
RYCHLOST ÚČINKU
Lidé, kteří trpí kontaktními alergiemi, mohou být se psem v přímém kontaktu ihned, co jej někdo jiný ošetřil první dávkou přípravku. Lidé reagující na vzdušné alergeny musejí počkat na snížení kontaminace ve vzduchu 2 až 3 týdny. Ošetřujete-li zvíře tímto způsobem kvůli příbuznému nebo známému, který vás pravidelně navštěvuje, měli byste tedy přípravek začít aplikovat nejlépe 3 týdny před jeho návštěvou.
VYSTAČÍ NA DLOUHO
Jedno balení přípravku o objemu 350 ml vydrží při péči o průměrné domácí zvíře zhruba 3 měsíce.
SLOŽENÍ PŘÍPRAVKU
Aqua, Quaternium-26, Glycerin, Quaternium-22, Panthenol, Aloe barbadensis, Steartrimonium hydroxyethyl hydrolyzed collagen, Tilia cordata, Rosmarinus officinalis, Hydrolized collagen, Allantoin, Phenoxyethanol, Methyldibromo glutaronitrile
Petal Cleanse je vítězem testu spotřebitelů Britské nadace pro alergii. Přípravek díky své účinnosti získaly „Cenu spotřebitele“, kterou uděluje Britská nadace pro alergii. Cenu obdržely na základě názorů spotřebitelů, kterým se zlepšil zdravotní stav a duševní pohoda. Vzorky výrobku Petal Cleanse™ a sesbírané postřehy prošly porotou nadace, která názory spotřebitelů prověřila.

Produkt najdete v kategoriích:

CHOVATELSTVÍ » Vitamíny a léčiva » Srst a kůže

Zpět