Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

Bio Exclusive Q10 micelární voda 255ml Bione Cosmetics

99 Kč
Skladem
  • Cena bez 21% DPH: 81,82 Kč
  • PeMi kód: 104589
  • EAN: 8595061606893

 Bio Exclusive Q10 micelární voda 255ml Bione Cosmetics

Zcela unikátní micelární čistící a odličovací pleťová voda bez jakýchkoli konzervačních látek, bez parfémů, bez silikonů, ropných produktů aj. Přitom s výtečnou čistící účinností  pro všechny typy pokožky, i pro velmi citlivou. Obsahem aktivních látek ( karnosin, kyselina azelaová, panthenol, nikotinamid, glycerin, alantoin, lipo-amin a koenzym Q10) zajišťuje výtečnou hydrataci pleti, omezením glykace bílkovin snižuje tvorbu vrásek a zlepšuje elasticitu pokožky, dodává bioaktivní aminokyselinu glycin, potlačuje rozvoj mnoha kožních mikrobů, urychluje obnovu kyselého a mastného ochranného filmu na pokožce, koenzym Q10 je oblíbený pro svou aktivitu proti vráskám. Určeno k hloubkovému vyčištění po použití pleťového mléka, nebo zcela samostatně. Neobsahuje líh. Vyrobeno v BIO formulaci. Neobsahuje silikony, parabeny, SLES ani ropné produkty.

 

Použití: Na odličovací tampon naneste micelární vodu a opakovaným otíráním pleť vyčistěte. Na noc naneste přípravek dlaněmi na obličej, dekolt apod. Nechejte volně zaschnout a po mnoho hodin působit. 

Bio Exclusive Q10 micelární voda 255ml Bione Cosmetics

⇡ Zpět nahoru ⇡