Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

Bio Dentamint ústní voda Cannabis 500ml Bione Cosmetics

99 Kč
Skladem
  • Cena bez 21% DPH: 81,82 Kč
  • PeMi kód: 114064
  • EAN: 8595061607067

 Bio Dentamint ústní voda 500ml Cannabis

Dentamint potlačuje přítomnost a rozvoj ústních mikroorganismů a tím působí preventivně proti parodontitidě a zubnímu kazu, neutralizuje kyselé pH v ústech. Zaručuje vonící dech a dlouhotrvající pocit čistoty a svěžesti v ústech. Dentamint je unikátní sedmi bylinná ústní voda s karnitinem a koenzymem Q10, jež se mohou podílet na optimalizaci buněčné látkové výměny a tím na zlepšení stavu dásní. Rozmarýnová silice, xylitol, karnitin a proti mikrobiální složka se podílejí na potlačení ústních bakterií a kvasinek. Bikarbonát neutralizuje kyselé pH ústní dutiny po jídle a tím chrání zubní sklovinu před kyselou demineralizací a před vznikem zubního kazu. Rostlinné silice nebo jejich hlavní složky: hřebíčková silice tlumí bolest, skořicová silice prokrvuje sliznici, eukalyptová, anýzová a menthol působí deodoračně a chladivě.

Ráno, večer a kdykoliv přes den, zvláště pak po jídle, ústa proplachujte malým množstvím ústní vody asi 1–2 minuty a pak vyplivněte. Přípravek obsahuje oblíbený extrakt z listové části rostliny Cannabis. Doporučujeme: Mějte vždy při ruce Dentamint s rozprašovačem v kabelkovém balení s extra silným aroma. Drobný zákal nebo sediment není na závadu jakosti výrobku a je důsledkem použitých rostlinných extraktů.

⇡ Zpět nahoru ⇡