Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

Bio Cannabis šampon proti lupům pro ženy 260ml Bione Cosmetics

99 Kč
Skladem
  • Cena bez 21% DPH: 81,82 Kč
  • PeMi kód: 114507
  • EAN: 8595061606251

 Bio Cannabis šampon proti lupům 260ml Bione Cosmetics

Cannabis šampon proti lupům je velmi jemný a přitom vydatný prostředek každodenní hygieny pro všechny typy vlasů, s účinkem proti tvorbě lupů.

Dosahuje vysoké pěnivosti a mohutné čistící a mycí síly, bez extrémního odmaštění pokožky i vlasů. Užitnými vlastnostmi je BIO regenerační šampon šetrný jak k tělu, tak k přírodě. Je jemný a příjemný při použití. Garantujeme, že si jej velmi oblíbíte. Vysoce účinná protimikrobiální složka potlačuje rozvoj kožních mikrobů a tím významně omezuje tvrobu lupů, tlumí svědění pokožky, vlasy se méně mastí a nepáchnou. Extrakt Cannabis se používá ke zklidnění pokožky a k její regeneraci. Parfémováno hypoalergenní pafemací. Přidaná kyselina mléčná upraví pH pokožky do optimální fyziologické úrovně. Používejte pravidelně nebo dle potřeby a intenzity tvorby lupů.

 

Vnímaná účinnost: (% uživatelů vyjadřujících následující dojem. Úplně odstranění lupů při pravidelném používání šamponu: 60%, významné potlačení tvorby lupů při pravidelném používání šamponu: 80%). Vyroben v BIO formulaci, bez SLS, SLES, ropných produktů, silikonů, parabenů a bez dráždivých parfémů.

Bio Cannabis šampon proti lupům 260ml Bione Cosmetics

⇡ Zpět nahoru ⇡