Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

Bio Antakne salycilový líh s Tea tree a Mentolem 260ml Bione Cosmetics

SLEVA %
95 Kč
Skladem
  • Cena bez 21% DPH: 78,51 Kč
  • PeMi kód: 113646
  • EAN: 8595061605841

 Antakne BIO salycilový líh s  Tea tree a Mentolem 260ml Bione Cosmetics

Antakne salicylový líh pro občasnou intenzivní hloubkovou očistu mastné a problematické pleti. Výtečná kombinace odmašťujícího lihu, kyseliny salicylové a oleje Tea Tree účinně pomáhá ošetřit problematickou a mastnou pleť. Líh pokožku vyčistí, odmastí a uvolní ucpané póry. Kyselina salicylová urychluje obnovu kůže, odleptává staré a zrohovatělé buňky pokožky. Tea Tree dezinfikuje, mentol chladí a stahuje póry, glycerin zvláčňuje a hydratuje. Používejte pravidelně dle potřeby, využijte dalších prostředků z řady Antakne. Vyrobeno v bio formulaci, bez silikonů, ropných produktů, parabenů, barviv a bez parfémů.

Použití: Naneste na odličovací tampon přiměřené množství prostředku a celou pleť řádně vyčistěte. Neoplachujte. Následně můžete použít na noc Antakne pleťové sérum. Chraňte oči před vniknutím přípravku. Nepoužívejte na oční víčka!

Upozornění: Salicylový líh vykazuje mnohotnou účinnost. Po aplikaci může dojít ke zarudnutí pokožky, pokožka se vypne, může se objevit slabé pálení a šimrání. Toto však za cca jednu hodinu pomine. Pokud by ale reakce Vaší pokožky byla neúměrně významná, je nutno používání prostředku omezit nebo zcela ukončit.

CHCETE VYZRÁT NA AKNÉ?

 

POUŽÍVEJTE ANTAKNE! 

Antakne BIO salycilový líh s  Tea tree a Mentolem 260ml Bione Cosmetics

⇡ Zpět nahoru ⇡