Bakterie do žump a septiků BIOSEPTIK 1kg

PeMi kód: 103192 EAN: 8594163210113
Běžná cena s DPH:
DPH: 21%
Do 3 dnů
499,00 Kč

Bakterie do žump a septiků BIOSEPTIK 1000g.ioseptik je směsí nezávadných, nepatogenních užitečných bakterií a enzymů do žump, septiků a čistíren odpadních vod (ČOV), které ekologicky rozkládají organické látky (kaly). Přípravek odstraňuje nepříjemný zápach. Vytváří a udržuje přírodní proces rozkladu ve Vaši jímce. Po pravidelném používání se v septiku, žumpě nebo ČOV neusazuje tuhý odpad a obsah jímky nezapáchá! Přípravek neobsahuje žádné agresivní chemické látky - funguje na základě přírodních principů rozkladu takže žádným způsobem nepoškozuje životní prostředí.

Návod k použití:Obsah sáčku aktivujte ve 2 litrech vlažné vody ( cca 30-40°C ) a po 20-ti minutách aplikujte přes WC nebo přímo do žumpy, septiku či ČOV.

Dávkování pro 100g balení:1 balení je zaváděcí dávkou pro žumpu či septik o objemu 8 m3. Následuje 1/3 obsahu balení 1x měsíčně jako dávka udržovací.Při průmyslovém využití nastavujeme dávkování individuálně pro konkretní způsob užití v rámci konzultací se zákazníkem - v případě dotazů nás kontaktujte pomocí jednoduchého formuláře.Bioseptik 1kg balení

Výhody používaní:    Odstraňuje nepříjemný zápach

    Úspora nákladů na vyvážení a čištění jímky

    Šetrnost k životnímu prostředíUpozornění:    Při přípravě roztoku nepoužívejte kovové nádoby a předměty!

    Pro aktivaci přípravku je vhodné omezit používání silové chemie, kyselin a louhů.Skladování:Skladujte na suchém místě do 30°C mimo dosah dětí.

Bezpečnostní pokyny:Nevhodné zacházení může vytvořit prach. Inhalace může vyvolat alergické reakce u citlivých jedinců. Delší kontakt s kůží může způsobit drobné podráždění. Při vdechnutí odejděte ze zaprášené místnosti, při zasažení očí vypláchněte vodou, při kontaktu s kůži omyjte vodou, při požití vypláchněte ústa a krk vodou. Pokud nastane alergická reakce doporučujeme navštívit lékaře.Výrobek je schválen Státním zdravotním ústavem v Praze.Máte zájem vyzkoušet tento přípravek? Není nic jednodušího ne

Zákazníci s tímto výrobkem též kupují:

Produkt najdete v kategoriích:

DROGERIE » ODPADY, SEPTIKY, CHEMICKÉ WC » Septik, Žumpa

Zpět