Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

Bakrylex V1302 univerzál lesk disperzní lak na dřevo bezbarvý 600 g

214 Kč
Skladem
  • Cena bez 21% DPH: 176,86 Kč
  • PeMi kód: 273329
  • EAN: 8591235042740

Bakrylex V1302 univerzál lesk disperzní lak na dřevo bezbarvý 600 g

Bezbarvý lak, vyrábí se ve variantách lesk, mat. Směs vodních disperzí makromolekulárních látek, speciálních aditiv a konzervačních látek. BAKRYLEX lak se používá k provádění nátěrů tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných obkladů, překližky apod. v interiéru. Je možno jej použít i jako vrchní lesklý nebo matný nátěr na disperzní barvy.

Lak se používá k provádění nátěrů tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných obkladů, překližky apod. v interiéru. Je možno jej použít i jako vrchní lesklý nebo matný nátěr na disperzní barvy. Splňuje podmínky ČSN EN 71-3, část 3 : Bezpečnost hraček. Migrace určitých prvků.

Příprava podkladu:
Suchý dřevěný povrch dobře vybroušený a zbavený prachu se napustí lakem zředěným vodou v poměru 1 : 1 nebo BARLET PENETRAČNÍM NÁTĚREM UNIVERZÁLNÍM V 1307. Po zaschnutí (cca 4 hod.) se přebrousí brusným papírem č. 150.

Doporučený nátěrový postup:
Na takto upravený povrch se nanesou dvě až tři vrstvy již neředěného laku. Pokud dřevo má na svém povrchu vystupující pryskyřičná místa, vymyjí se tato důkladně ředidlem ještě před vybrušováním dřeva. Při lakování povrchu opatřeném disperzní barvou, se tento lehce přebrousí, zbaví prachu a nanese se jedna až dvě vrstvy laku (penetraci zředěným lakem nebo Penetračním nátěrem vypustit). Lak je možno nanášet štětcem nebo stříkáním. Při stříkání je nutné po 4 hod. schnutí první vrstvy laku povrch přebrousit brusným papírem a nanést další vrstvu. Zasychání proti prachu do 4 hod. Lak dosáhne požadovaných vlastností do 48 hod. Teplota materiálů a okolí nesmí klesnout pod 10 °C.

Doporučené způsoby aplikace:
Štětec, váleček, stříkání

Zasychání:
Zasychání proti prachu do 4 hod. Lak dosáhne požadovaných vlastností do 48 hod.

 

Ke stažení

Bezpečnostní list

Technický list

⇡ Zpět nahoru ⇡