Adidas dámský sprchový gel SHAPE 250 ml

PeMi kód: 113436 EAN: 3607347393177
Běžná cena s DPH: 69,00 Kč
Sleva na zboží: 35%
DPH: 21%
Skladem
45,00 Kč

 Adidas dámský sprchový gel SHAPE 250 ml


FORMUJÍCÍ PÉČE O TĚLO: KOMBINUJÍCÍ ZPEVŇUJÍCÍ ÚČINKY S VŮNÍ


Ženy se chtějí cítit svěží, dobře upravené a také v dobré kondici. adidas reaguje na toto jejich přání uvedením nového sprchového gelu Shape, jehož parfemované složení určené k dennímu použití je prvním krokem na vaší cestě k pevné pokožce.


V návaznosti na rozrůstající se trend zpevňujících produktů v dámských řadách péče o pokožku, sprchový gel adidas Shape pomáhá zlepšit elasticitu pokožky a zpevňuje ji. Navíc ji zanechává čistou, hydratovanou a vláčnou.


Nová actiscent® technologie - „zpevňující voňavá technologie”


Klíčem k úspěchu je průlomová složka actiscent®, nová zpevňující voňavá technologie, která je součástí jemného, napěněného složení sprchového gelu. Výsledkem je sprchový gel s mnoha benefity, který pomáhá ženám cítit se při sprchování dobře a v kondici.


Sprchový gel adidas Shape nabízí příjemnou vůni a pomáhá zlepšit texturu ženské pokožky. Svěží, stimulující, jiskřivé horní nóty jsou plné ovocných broskvových tónů s pikantními nuancemi pepře. Květinové srdce se rozvíjí díky svěžímu, ženskému duu z růže a jasmínu. Něžný základ přináší pocit pohodlí a jemnosti.


Sprchový gel adidas Shape kopíruje design současné řady dámských sprchových gelů adidas. Každé 250 ml balení se pyšní jinou siluetou ženské postavy v póze reprezentující konkrétní ingredience a emoce (Relax, Smooth, Protect, Fresh, Happy a Vitality). Tvar balení evokuje ženské křivky, čímž názorně poukazuje na aktivní ingredience ve složení. Výrazné růžové písmo se odvolává na technologii actiscent®, která je dále zdůrazněna tučnou grafikou se slovy “zpevňující sprchový gel”.


Nový sprchový gel adidas Shape bude uveden na trh v dubnu 2013 a přidá se tak k dalším šesti variantám v dámské řadě sprchových gelů adidas.


 


Sprchování se může stát prvním krokem na vaší cestě za pevnější pokožkou – díky sprchovému gelu adidas Shape.


Adidas dámský sprchový gel SHAPE 250 ml

Zákazníci s tímto výrobkem též kupují:

Produkt najdete v kategoriích:

KOSMETIKA » DÁMSKÁ KOSMETIKA » Sprchové gely » Adidas

Zpět