Xyladecor Oversol 2v1 jilm polní 2,5L

PeMi kód: 521488 EAN: 4000729075255
Běžná cena s DPH: 1 426,00 Kč
Sleva na zboží: 13%
DPH: 21%
Skladem
1 238,00 Kč

Xyladecor Oversol 2v1 jilm polní 2,5 L.Xyladecor Oversol 2v1 je unikátní silnovrstvá lazura na rozpouštědlové bázi pro použití v exteriéru. Díky své tixotropní konzistenci nestéká a ulehčuje aplikaci. Vytváří silný, elegantně polomatný film na povrchu dřeva. Je určen pro venkovní dřevěné povrchy, jako jsou okna, dveře, balkony, dřevěné obklady a podhledy, pergoly a jiné dřevěné povrchy. Chrání dřevo před povětrnostními vlivy a UV zářením. Není vhodný pro použití v saunách. Pro zvýšenou ochranu proti modrání a hnilobě dřeva v exteriéru doporučujeme podklad napustit impregnačním nátěrem Xylamon HP.


Povrchová úprava


matná


Teoretická vydatnost


25 m2/l


Doporučený počet nátěrů


1-2, příčné řezy: 3


Aplikace


štětec


Čištění


běžným syntetickým ředidlem


Složení


na bázi rozpouštědel


Doba schnutí


suchý na dotyk: 4-6h


brousitelný/druhý nátěr: 16h


proschlý: 24h 


 


Dřevěné povrchy musí být před úpravou čisté a suché. Při renovacích odstraňte pomocí kartáče veškeré nečistoty, prach a popraskané staré nátěry. Výrobek se neředí a nemíchá. Mícháním zanikne tixotropní konzistence. Natírejte ve směru kresby dřeva měkkým plochým štětcem nebo válečkem. Pro zvýšení ochrany dřeva v exteriéru, ošetřete nové dřevo fungicidním napouštědlem Xyladecor Xylamon HP. Po proschnutí aplikujte jeden až dva nátěry (příčné řezy 3x) výrobku Xyladecor Oversol 2v1. Pro dosažení hladkého povrchu první nátěr po zaschnutí lehce přebruste.


Upozornění: reklamace barevných odstínů bude uznána pouze tehdy, pokud byl před realizací proveden zkušební nátěr a tento byl u nás reklamován. Při použití stejné výrobní šarže je zaručen stejný barevný odstín. Barevné odstíny různých šarží doporučujeme před aplikací smíchat ve větší nádobě. Typ, povrch a předchozí nátěr dřeva ovlivňuji výsledný odstín nátěru, proto doporučujeme provést zkušební nátěr před finální aplikací.


                   Technický list                             Bezpečnostní list


 


 


Vzorník Xyladecor Oversol


 


 


Stránky výrobce WWW


 

Zákazníci s tímto výrobkem též kupují:

Produkt najdete v kategoriích:

BARVY » XYLADECOR » Oversol 2v1

Zpět