Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

VetOxin gel 30g Doprodej, Exp. 11/23

NOVINKA
240 Kč SLEVA 29%
170 Kč
Skladem 1 ks.
  • Cena bez 21% DPH: 140,50 Kč
  • PeMi kód: 620741
  • EAN: 8594201730139
VetOxin gel - Hydrogel pro čištění a zvlhčování ran zvířat

VetOxin gel je vysoce viskózní elektrochemicky aktivovaný hydrogel, určený pro čištění a zvlhčování ran podporující urychlení jejich hojení. Přípravek svým složením zajišťuje vhodné podmínky pro proces hojení, podporuje regeneraci tkáně a příznivě se podílí na snižování mikrobiální zátěže v ráně. Má pozitivní vliv na úpravu pH, které je důležité pro vytvoření vhodného prostředí pro fyziologické procesy v ráně během hojení. Jeho aplikace je bezbolestná, je netoxický a nedráždivý.  Gel je možné použít i v okolí tlamy, očí i uší.

„Pouze pro zvířata“

Přípravek je možné používat pro všechny cílové druhy zvířat, kromě ryb a obojživelníků.

Návod k použití
Opatrně odstraňte nečistoty z oblasti rány. Postiženou oblast opláchněte vhodným roztokem, např. roztokem VetOxin. Pak na ránu aplikujte VetOxin gel přímo z balení v dostatečné vrstvě a ponechte volně nebo použijte společně s krytím (nesavé krytí + fixace obinadlem). Četnost použití dle charakteru rány, 2-4 x denně. Gel je kompatibilní se všemi materiály pro krytí ran, je možné, po konzultaci s veterinářem, jej kombinovat i s antibiotiky a nesteroidními antiflogistiky. 

Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem.

Složení: 
Voda, Karbomer, Triethanolamin, Chlorid sodný, Kyselina chlorná, Chlornan sodný

Podmínky uchovávání: 
Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí a přímého slunečního záření při teplotě 5°C-30°C.
 
⇡ Zpět nahoru ⇡