Swiss Laktobacily Immunity 5 cps 120 Doprodej, Exp. 04/21

PeMi kód: 525828 EAN: 8594187090746
Běžná cena s DPH: 1 009,00 Kč
Sleva na zboží: 39%
DPH: 15%
Skladem 1 ks.
620,00 Kč
NatureVia Laktobacily 5 Imunita je doplněk stravy, který obsahuje unikátní komplex 5 vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu, které jsou přirozenou a nezbytnou součástí správně vyvážené střevní mikroflóry. S vitaminem C pro podporu imunity.Ochranná Bio-Support technologie - vyšší stupeň ochrany probiotických bakterií od výroby, po dobu skladování výrobku i během trávení. Podstatně zvyšuje jejich životaschopnost, odolnost a stabilitu. Zajistí průchod plně aktivních bakterií až do střev, kde plní svou přirozenou funkci.

Výběr kmenů přirozeně odolných k žaludečním kyselinám. Enkapsulace - speciální ochranná vrstva z bílkovin a polysacharidů. Vysoká dávka 15 miliard životaschopných organismů v 1 kapsli*.

Vhodné při a po užívání antibiotik, při cestování nebo nesprávné stravě. Vhodné pro těhotné a kojící ženy. Vhodné pro vegetariány.

Složení vhodné pro všechny věkové kategorie. Termostabilní - nemusí se uchovávat v chladu. Neobsahuje lepek.Balení obsahuje 120 kapslí.* CFU - počet živých probiotických mikroorganismů (colony-forming unit) v okamžiku výroby.

Dávkování a způsob užití

Doporučená dávka je 1-2 kapsle denně, nejlépe s jídlem.

Při použití s antibiotiky je vhodné užít aspoň 2-3 hodiny před nebo po podání antibiotik.

Složení

Jedna kapsle obsahuje Probiottické bakterie L.rhamnosus 55 %, B.breve 20 %, L.casei 15 %, L.acidophilus 5 %, B.longum 5 % 15 miliard CFU*, vitamin C 12 mg (15 % DRHP**).* CFU - počet živých probiotických mikroorganismů (colony-forming unit) v okamžiku výroby.

** DRHP - denní referenční hodnoty příjmu.Složení: maltodextrin, bakteriální kultury (obsahuje mléčné a sojové složky), rostlinná kapsle (hypromeloza), kyselina askorbová, protispékavá látka (stearát hořečnatý, oxid křemičitý).

Produkt najdete v kategoriích:

POTRAVINY » DOPLŇKY STRAVY » Vitamíny

Zpět