Štětec na rty Max Factor

PeMi kód: 100821
Běžná cena s DPH:
DPH: 21%
Skladem
165,00 Kč

 Štětec na rty Max Factor .Profesionální štětce na líčení jsou vybaveny jemnými přírodními štětinkami s precizně tvarovaným zakončením a odolnou dřevěnou rukojetí pro snadné uchopení. Jsou navrženy přesně tak, aby výsledné líčení bylo perfektní. Štětec na rty umožní nanést bezchybnou a rovnoměrnou vrstvu rtěnky. Přírodní štětinky jsou navrženy tak, aby vytvářely hedvábné a hladké rty. Uzávěr zajistí, že je štětec uchováván v čistotě a suchu.


Tip přední české vizážistky MAX FACTOR Leni Gavlas: „Pro déletrvající efekt nanášejte svoji oblíbenou rtěnku štětcem na rty. Barevný pigment se tak lépe dostane do mikroskulinek jemné kůže rtů a drží na rtech po dlouhou dobu. Naberte rtěnku na štěteček a naneste na rty ohraničené konturovací tužkou. Po použití se ujistěte, že jste ze štětce odstranily všechny zbytky rtěnky.“  Profesionální štětce na líčení i doplňky MAX FACTOR získali ocenění časopisu Harper´s Bazaar jako nejlepší produkty v této kategorii.

Přední česká vizážistka MAX FACTOR Leni Gavlas k těmto profesionálním produktům říká: „Doporučuji kupovat si kvalitní štětce, protože vydrží velmi dlouho a můžete se na ně vždy spolehnout. Kvalitní štětec je příjemný na dotek, konečky chloupků jsou jemné a měkké. Při denním použití doporučuji jedenkrát týdně vyprat štětce ve vodě s vlasovým šampónem bez kondicionéru, jemně prosušit fénem a nechat dosušit na teplém místě.“

Max Factor štětec na rty. 

Zákazníci s tímto výrobkem též kupují:

Produkt najdete v kategoriích:

KOSMETIKA » DÁMSKÁ KOSMETIKA » Dekorativní kosmetika » Kosmetické štětce

Zpět