Špagety pšeničné celozrnné semolinové 500 g BIO LA SELVA

PeMi kód: 276618 EAN: 8018759000402
Běžná cena s DPH: 60,00 Kč
Sleva na zboží: 7%
DPH: 15%
Do 3 dnů
56,00 Kč
Sušené těstoviny z celozrnné pšeničné mouky z tvrdé pšenice semoliny v biokvalitě. Rychle je uvaříte a v kuchyní mají široké využití.

Využití:

  • s omáčkou - zeleninová nebo smetanová, uvařené těstoviny stačí zalít omáčkou a jídlo máte rychle na stole
  • na sladko - z rozvařeného ovoce uděláte skvělou omáčku nebo těstoviny jen zalijete sirupem, zasypete kakaem či kokosem
  • zapečené - uvařené, se zeleninou a zalité smetanou je můžete zapéct v troubě
  • salát - vychladlé těstoviny smíchejte třeba s fazolemi, čerstvou zeleninou, bylinkami a zálivkou ze zakysané smetany

Semolina je krupice namletá z tvrdé pšenice. Vyrábějí se z ní kvalitní těstoviny, které nemají tendenci se rozvařovat.

Pšenice pochází z divokých trav a patří k nejstarším plodinám pěstovaným člověkem. Provází nás od počátků zemědělství, tedy mnoho tisíc let. Za tu dobu samozřejmě vznikla spousta druhů a odrůd.
Planeta Země každý rok vydá 600 milionů tun pšenice, které poskytnou potravu miliardám lidí. Tato obilnina zůstává základem výživy člověka a poskytuje potravu většímu počtu obyvatel planety než kterákoliv jiná plodina.

Tento produkt ocení především spotřebitelé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení.

Celozrnná krupice z tvrdé PŠENICE*, pitná voda. Může obsahovat stopy sóji. *BIOTěstoviny vařte v mírně osolené vroucí vodě po dobu 9-10 minut. Občas promíchejte. Poté těstoviny sceďte.

Kalorická hodnota/energie (na 100g):1506kJ/356kcal. Tuky: 2,2 g. z toho nasycené mastné kyseliny: 0,4 g. Sacharidy: 68 g. z toho cukry: 3,4 g. Bílkoviny: 12 g. Sůl: 0,01 g

Skladování: v suchu.
Legislativní zařazení: Těstoviny semolinové.

Zákazníci s tímto výrobkem též kupují:

Produkt najdete v kategoriích:

POTRAVINY » OBILOVINY » Těstoviny

Zpět