Prací prostředek Ariel Color kapsle 56ks

PeMi kód: 337883 EAN: 8001090410672
Běžná cena s DPH: 658,00 Kč
Sleva na zboží: 26%
DPH: 21%
Skladem
486,00 Kč

Prací kapsle Ariel vhodné na barevné prádlo. Klasickému odměřování pracího prášku již odzvonilo, prací gelové kapsle Ariel Color jsou mnohem koncentrovanější než sypký prací prášek a velice snadnno se dávkují. Prací kapsle Ariel zaručují perfektní výsledky již při  praní prádla od 30 °C. Každá prací kapsle obsahuje tři složky, které čistí prádlo, odstraňují skvrny a udržují barvy prádla jasné a živé. Obal kapslí se zcela rozpouští v bubnu pračky a uvolňuje všechny účinné látky, které zvládnou odstranit celou škálou různých skvrn. Díky své praktické skladovosti činí z kapslí skvělého pomocníka na cestách.


Klíčové vlastnosti Ariel Color kapsle na praní: speciálně vyvinuty pro praní barevného prádla výjimečná síla v jedné malé kapsli získáte skvělé výsledky i v náročných podmínkách vynikající čisticí účinky i při praní na 30°C snadné použití, není nutné odměřovat a nalévat nejkoncentrovanější prací prostředek od Arielu perou, odstraňují skvrny a rozjasňují unikátní design kapslí Použití Ariel kapsle na praní: Vložte kapsli do zadní části bubnu pračky, poté přidejte prádlo.


Složení Ariel Color kapsle: >30 % aniontové povrchově aktivní látky, 5-15 % neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, <5 % fosfonáty, enzymy, optické zjasňovače, parfémy, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Linalool

Třídy nebezpečnosti:

GHS05

Zákazníci s tímto výrobkem též kupují:

Produkt najdete v kategoriích:

DROGERIE » Prací prostředky » Tablety na praní

Zpět