Prací prášek na bílé prádlo a dětské pleny 5 kg, 5 kg

PeMi kód: 382419 EAN: 8594165000682
Běžná cena s DPH: 862,00 Kč
Sleva na zboží: 17%
DPH: 21%
Do 3 dnů
714,00 Kč
  • Vhodné zejména pro dětské oblečení a látkové pleny
  • Testováno pro praní prádla pro děti do 3 let
  • Základem prášek z mýdlových ořechů
  • Neobsahuje ropné deriváty, fosfáty, chlór, syntetickou parfemaci, enzymy a barviva, odpěňovače, opticky zjasňující látky nebio plnidla
Prací prášek z mýdlových ořechů na bílé prádlo s bělícím účinkem a antimikrobiální přísadou. Vhodný na dětské oblečení a látkové pleny. Základ tvoří jemný prášek z mýdlových ořechů v biokvalitě. Přípravek byl testován na kožní snášenlivost a je dobře tolerován i pokožkou dětí do 3 let. Základem je výtažek z mýdlových ořechů v biokvalitě získaný nejšetrnější metodou extrakce za studena. Mýdlový ořech se jako rostlinný prací prostředek hodí pro jemné, avšak důkladné a šetrné praní a čistění. Prádlo změkčuje přírodním způsobem, takže odpadá nutnost používání avivážních prostředků. Vhodný i pro praní při teplotách nad 40˚C. Bez parfemace.

Dávkování:
50g prášku (asi 4 vrchovaté polévkové lžíce nebo 70 ml) na prací cyklus, při tvrdé vodě a větším znečistění prádla doporučujeme dávku zvýšit až na dvojnásobek. Výrobek neobsahuje ropné deriváty, fosfáty, chlór, syntetickou parfemaci, enzymy a barviva, odpěňovače, opticky zjasňující látky.

Mýdlový ořech je plod stromu Sapindus Mukorrosi, který roste v Nepálu a Indii. Zde se odpradávna používá na čištění celé domácnosti. Ořechy se sklízí na podzim a sklizeň je dobrou pracovní příležitostí pro místní ženy. Po sklizni se ořechy suší a za pomoci dřevěných paliček se odstraňuje jejich jádro, pro které není žádné další využití. Takto zpracované ořechy se balí do průhledných sáčků, aby bylo možné při koupi kontrolovat jejich kvalitu. Kvalitní ořech má zlato – měděnou barvu. Přibaluje se také plátěný sáček, do kterého se ořechy vkládají při praní. I ty se šijí přímo na místě. Mýdlové ořechy jsou obnovitelnou surovinou, která se zpracovává v zemích 3. světa. Jejich používání je tak nejen ekologické, ale zároveň přispíváte lidem, kteří je pěstují a připravují.

Mezi hlavní výhody praní s mýdlovým ořechem patří:
Je šetrnější k barvám, vaše barevné prádlo mnohem déle udrží jasné barvy.
Je výbornou alternativou pro alergiky a osoby trpící kožními chorobami.
Praní v mýdlových ořeších je levnější, než praní s běžnými prášky.
Do odpadních vod nevypouštíte fosfáty, které mj. přispívají k tvorbě a růstu vodních sinic.


Specifikace:

  • Balení: 5 kg
  • Složení: SODIUM CARBONATE, ZEOLITE, SODIUM CARBONATE PEROXIDE, SAPINDUS MUKUROSSI PEEL EXTRACT, SODIUM METASILICATE

Zákazníci s tímto výrobkem též kupují:

Produkt najdete v kategoriích:

DROGERIE » EKO DROGERIE » Přípravky na praní » Prací prostředky
DROGERIE » Prací prostředky » Prací prášky » Ostatní prací prášky

Zpět