Polévka instantní Miso Classic White (3x7g) 21 g BIO MUSO

PeMi kód: 219970 EAN: 0845172000003
Běžná cena s DPH: 127,00 Kč
Sleva na zboží: 6%
DPH: 15%
Skladem
119,00 Kč
Stačí přidat pouze horkou vodu a ihned máte k dispozici kvalitní, bezlepkovou a rychle připravenou Miso polévku klasické chuti. Každé balení obsahuje 3 individuálně zabalené Miso kostičky.

Miso polévka patří neodmyslitelně k japonské kuchyni. Její základ tvoří hustá kořenící pasta ze sójových bobů, soli a obvykle i druhu obilí s názvem "miso". Pasta se vyrábí stoletým způsobem tak, že vybrané sójové boby jsou zatěžkány kamenem a fermentují po dobu 3 let v cedrových soudcích. Přípravu tradiční japonské polévky můžete mít ulehčenou díky této instantní směsi.

Společnost Muso byla založena před 30 lety dle základních principů makrobiotiky, což je specifický způsob stravování a životního stylu. Firma si velmi zakládá na kvalitě a využívá tradičních výrobních procesů. Suroviny použité na výrobu produktů nejsou geneticky modifikované.

Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření.

 

MISO genami hnědá rýže* (SÓJOVÉ boby*, hnědá rýže*, mořská sůl, fermentační činidlo [Aspergillus oryzae]), bílé MISO* (rýže*, SÓJOVÉ boby*, mořská sůl, fermentační činidlo [Aspergillus oryzae]), mořské řasy Wakame, extrakt z droždí. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělstvíZalijte horkou vodu (150 ml). Můžete přidat vařenou zeleninu.

Kalorická hodnota/energie (na 100g):105kJ/25kcal. Tuky: 0,5 g. z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g. Sacharidy: 3 g. z toho cukry: 1 g. Bílkoviny: 2 g. Sůl: 1,05 g

Skladování: Skladujte v suchu a chladu.
Legislativní zařazení: Dehydratovaný výrobek - směs na přípravu hotového pokrmu, polévky instantní.

Zákazníci s tímto výrobkem též kupují:

Produkt najdete v kategoriích:

POTRAVINY » POLÉVKY, BUJÓNY

Zpět