Pexeso MFP 3xA4 Dopravní značky

PeMi kód: 158253 EAN: 8595138543977
Běžná cena s DPH: 23,00 Kč
Sleva na zboží: 9%
DPH: 21%
Do 3 dnů
21,00 Kč
PEXESO je populární dětská stolní hra, která nikdy neomrzí a zapojit se můžou i dospělí. Pexeso - Dopravní značky - je vhodné pro děti, které se chtějí naučit poznávat dopravní značky, které na hodinách autoškoly budou umět s přehledem. Věděli jste, že slovo PEXESO vzniklo souslovím slov PEKELNĚ SE SOUSTŘEĎ? Výborná učební pomůcka pro děti a rodiče. Naučte své děti poznávat nová slovíčka a procvičujte jejich paměť. Tato hra je zabaví na dlouhé hodiny.
Pexeso se skládá ze tří A4, na kterých najdete 64 kartiček s obrázky dopravních značek a návod ke hře - kartičky jsou s českými i slovenskými názvy.
NÁVOD KE HŘE PEXESO:
Pexeso mohou hrát nejméně dva hráči. Všechny rozstříhané kartičky zamíchají a rozloží obrázkem dolů do čtverce 8 x 8 kartiček. Nesmí se při tom dívat na obrázek. Hráči si určí pořadí hry. Hráč otočí dvě libovolné kartičky tak, aby si i ostatní spoluhráči mohli obrázky a jejich umístění zapamatovat. Pokud nemají kartičky stejné obrázky, otočí je a vrátí na původní místo. Pokračuje další hráč, který je na řadě. Jestliže objeví stejné obrázky, získává bod a obě kartičky vyřadí ze hry. Pokračuje do té chvíle, kdy otočí dva různé obrázky. Vyhrává hráč, který získá více bodů.
PAPÍR: křída matná 350g + lamino lesk 1/1
VELIKOST HRACÍCH KARET: 51x51cm
VAROVÁNÍ:
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí vdechnutí a spolknutí malých částic.
Uvedená cena je za 1 ks.

Zákazníci s tímto výrobkem též kupují:

Produkt najdete v kategoriích:

HRAČKY » HRY » Pexeso

Zpět