Olej slunečnicový dezodorizovaný na smažení a pečení 1 l BIO COUNTRY LIFE

PeMi kód: 221019 EAN: 8595016548384
Běžná cena s DPH: 119,00 Kč
Sleva na zboží: 7%
DPH: 15%
Skladem
111,00 Kč
Dezodorizovaný slunečnicový olej za studena lisovaný. Tento olej, je zvláště vhodný pro tepelnou úpravu (při 150-180°C).

Jemná vůně a chuť tohoto oleje nijak neruší chuť připravovaných pokrmů. Slunečnicový olej se získává ze semen slunečnice. Slunečnice jako rostlina pochází ze Severní Ameriky a kromě na výrobu oleje se používá i jako dekorace. Při výrobě oleje jsou semena nejprve mechanicky očištěna a částečně oloupána, aby se zjemnila chuť a snížila jeho kyselost. Poté jsou lisována za studena, bez použití rozpouštědel. Následuje několikeré filtrování oleje přes savý papír.

Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření.

 

Olej slunečnicový dezodorizovaný* lisovaný za studena. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělstvíNa pečení, smažení nebo k použití za studena.

Kalorická hodnota/energie (na 100g):3404kJ/828kcal. Tuky: 92 g. z toho nasycené mastné kyseliny: 6,4 g. Sacharidy: 0 g. z toho cukry: 0 g. Bílkoviny: 0 g. Sůl: 0 g

Skladování: Při teplotě do 20 °C. Chraňte před přímým slunečním světlem.
Legislativní zařazení: Jedlý olej rostlinný jednodruhový.

Zákazníci s tímto výrobkem též kupují:

Produkt najdete v kategoriích:

POTRAVINY » OLEJE, MÁSLA » Oleje

Zpět