Neutralizér STOP zápachu z cigaret 250ml

  PeMi kód: 134649 EAN: 8594024560319
  Běžná cena s DPH: 86,00 Kč
  Sleva na zboží: 12%
  DPH: 21%
  Skladem
  76,00 Kč

  Neutralizér STOP zápachu z cigaret 250ml


  Používá se k likvidaci zápachu z tabákového kouře jak v automobilech tak v domácnostech. Ničí nepříjemný zápach, který dokonale zneutralizuje, místo aby ho pouze překryl. Výsledkem je příjemné ovzduší díky lehké ovocné parfemaci.  Je vhodný pro : interiéry automobilů, karavanů, obytných přívěsů, nákladních vozů, apod. V domácnostech je ideální do prostorů zakouřených místností, toalety, dřezy, na kuchyňský, živočišný nebo jakýkoli jiný biologický zápach a různé zapáchající předměty.  Dále na : oděvy, obuv, záclony, závěsy, potahy, koberce, čalounění, lůžkoviny, sedáky židlí, apod. Je možné přípravek přidat do mycího roztoku při vytírání, cca 100 ml / 5l roztoku.  Je možné ho rozprášit v místnosti a nebo přímo na zdroj zápachu. Pokud je to nutné, použijte přípravek několikrát.  Výrobek není klasifikován jako nebezpečný pro životní prostředí a je biologicky rozložitelný.


  LIKVIDÁTOR CIGARETOVÉHO ZÁPACHU S VŮNÍ TŘEŠNÍ  • PŘÍJEMNĚ PROVONÍ PROSTOR I TKANINY

  • ŠIROKÉ SPEKTRUM VYUŽITÍ

  • ŠETRNÝ K JAKÝMKOLI POVRCHŮM


  Používá se k likvidaci zápachu z tabákového kouře jak v automobilech, tak v domácnostech. Ničí nepříjemný zápach, který dokonale zneutralizuje, místo aby ho pouze překryl. Výsledkem je příjemné ovzduší díky lehké ovocné parfemaci.


  Je vhodný pro : interiéry automobilů, karavanů, obytných přívěsů, nákladních vozů, apod. V domácnostech je ideální do prostorů zakouřených místností, toalety, dřezy, na kuchyňský, živočišný nebo jakýkoli jiný biologický zápach a různé zapáchající předměty.


  Dále na :  oděvy, obuv, záclony, závěsy, potahy, koberce, čalounění, lůžkoviny, sedáky židlí, apod. Je možné přípravek  přidat do mycího roztoku při vytírání, cca 100 ml / 5l roztoku.


  Je možné ho rozprášit v místnosti a nebo přímo na zdroj zápachu. Pokud je to nutné, použijte přípravek několikrát.


  Výrobek není klasifikován jako nebezpečný pro životní prostředí a je biologicky rozložitelný.


   

  Zákazníci s tímto výrobkem též kupují:

  Produkt najdete v kategoriích:

  DROGERIE » POHLCOVAČE PACHŮ A VLHKOSTI

  Zpět