Loreal Volume Million Lashes řasenka 9ml černá

PeMi kód: 101128 EAN: 3600521821152
Běžná cena s DPH: 349,00 Kč
Sleva na zboží: 14%
DPH: 21%
Skladem
299,00 Kč

 Loreal Volume Million Lashes řasenka 9ml černá


Luxusní řasenka Volume Million Lashes Excess kombinuje unikátní gelovou texturu s precizním profesionálním kartáčkem a hojně pigmentovanou barvou, které vašim řasám dodají milionový objem.


Maximalizuje objem řas, odděluje řasy, kartáček zachytí každou řasu, včetně těch nejkratších, zajišťuje snadnou a rychlou aplikaci.


Dramatický pohled budí pozornost. České ženy znají tajemství půvabu, a proto si téměř v osmdesáti procentech volí řasenku pro zvětšení objemu.


Maximální efekt přináší novinka od L´Oréal Paris Excess Volume Million Lashes se speciálním kartáčkem. Postačí jeden tah a každá řasa bude dokonale zvýrazněná. Řasenka rozšiřuje řadu Volume Million Lashes.


 


Úspěch řasenky Excess Volume Million Lashes spočívá v kombinaci unikátního složení a netradičně velkého kartáčku. Obsažené polymery a vosk na bázi krémové tekutiny umožní dokonalé přilnutí, pokrytí řas od kořínků až ke konečkům a snadnou aplikaci. Kartáček s nadměrnými štětinkami potom zvýrazní každou řasu a dodá jí neskutečný objem. Excess Volume Million Lashes se nabízí výhradně v černé barvě.


Loreal Volume Million Lashes řasenka 9ml černá

Zákazníci s tímto výrobkem též kupují:

Produkt najdete v kategoriích:

KOSMETIKA » DÁMSKÁ KOSMETIKA » Dekorativní kosmetika » Řasenky

Zpět