Glade by Brise Automatický sprej osvěžovač vzduchu vůně čistoty náplň 269ml

  PeMi kód: 110094 EAN: 5000204862805
  Běžná cena s DPH: 172,00 Kč
  Sleva na zboží: 12%
  DPH: 21%
  Skladem
  152,00 Kč

  Glade by Brise Automatický sprej osvěžovač vzduchu vůně čistoty náplň 269mlGlade by Brise Automatic Spray nepříjemný zápach a dodá svěží vůni. Vydrží až 60 dní. Je ideální pro větší místnosti.


   

  Návod pro použití: Ujistěte se, že časový spínač je v poloze Off. Odstraňte papírový obal. Vytáhněte červený pásek, tím aktivujete osvěžovač. Odstraňte víčko z náplně a vložte náplň rozprašovačem směrem ven. Přepněte spínač do pozice On, nastavte si požadovaný čas a zaklapněte kryt. Zelené světlo se okamžitě rozsvítí. Kontrolka 3x zabliká a osvěžovač uvolní vůni. Při výměně náplně si nemiřte osvěžovačem do obličeje. Nastavte Automatic Spray do pozice Off a vyjměte prázdnou náplň. Vložte novou náplň rozprašovačem směrem ven. Přepněte spínač do pozice On a nastavte si požadovaný čas osvěžení. První osvěžení přijde za několik sekund.

   

  2 způsoby používání: nastavení časovače - vyberte si 1 ze 3 možných nastavení (9,18,36 minut) dle vaší preference uvolňování vůně. Tlačítko pro extra osvěžení stiskněte tlačítko pro extra osvěžení, kdykoliv potřebujete.

  Zákazníci s tímto výrobkem též kupují:

  Produkt najdete v kategoriích:

  DROGERIE » OSVĚŽOVAČE VZDUCHU » Elektrické, Náplně » Glade

  Zpět