Finish Powerball All in 1 Max Lemon tablety do myčky 80 ks

  PeMi kód: 438764 EAN: 5997321733579
  Běžná cena s DPH: 307,00 Kč
  Sleva na zboží: 6%
  DPH: 21%
  Skladem
  289,00 Kč

  Finish PowerBall All in 1 Max Lemon si poradí se vším, co mu přijde do cesty. Jeho účinné složení s PowerBall odstraní i připečené jídlo, abyste vždy dosáhli nejlepšího výsledku napoprvé. S vůní citronu.


  Charakteristika Finish Powerball All in 1 tablety do myčky: odstranění nejsilnějších nečistot, funkce předmáčení odstranění čajových skvrn, funkce soli funkce leštidla ochrana myčky proti vodnímu kameni chrání filtr síla odstraňující mastnotu účinnost při nízkých teplotách ochrana filtru, ochrana sklenic vůně citronu Použití Finish All in 1 Max tablety do myčky: tablet se dotýkejte pouze suchýma rukama nerozbalujte je, pouze vložte do zásobníku při krátkých programech dosáhnete nejlepšího výsledku, když tabletu položíte na dno myčky vedle filtru při každém použití zase krabici uzavřete skladujte v chladu a suchu


  Složení Finish All in 1 Max tablety do myčky:5 % nebo více, avšak méně než 15 % bělicí činidla na bázi kyslíku, fosfonáty. Méně než 5 % polykarboxyláty, neiontové povrchově aktivní látky, enzymy (subtilisin, amylasa), parfém.  

  Třídy nebezpečnosti:

  GHS07

  Zákazníci s tímto výrobkem též kupují:

  Produkt najdete v kategoriích:

  DROGERIE » Mytí nádobí » Prostředky do myček nádobí » Tablety, Kapsle » Finish

  Zpět