ECOVER čistič na okna a skleněné povrchy Máta 500 ml ECOCERT

  PeMi kód: 326419 EAN: 5412533410648
  Běžná cena s DPH: 156,00 Kč
  Sleva na zboží: 7%
  DPH: 21%
  Skladem
  145,00 Kč
  Ekologický přípravek na čištění oken s vůní máty. Postará se o křišťálově lesklé skleněné povrchy. Nezanechává skvrny ani nepříjemný chemický zápach. Účinně myje zašpiněná okna zvenčí i ohmataná zevnitř. Rychle usychá.


  Ecover je jednou z nejpopulárnějších značek ekologické drogerie. Produkty Ecover jsou vyrobené na rostlinné nebo minerální bázi a neobsahují žádné složky z ropy. Jejich obaly jsou recyklovatelné a prostředky samotné jsou ekologicky rozložitelné, dopad na přírodu je tedy minimální. Ecover netestuje produkty na zvířatech a produkty jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Společnost byla oceněna OSN za mimořádně ekologický provoz.

  Frans Bogaerts založil firmu Ecover se svými spolupracovníky v roce 1979. Jejich prvním výrobkem byl prací prášek a časem vyvinuli prostředky do celé domácnosti. Roku 1992 postavil Ecover ekologickou továrnu v Malle v Belgii. Hlavním cílem firmy je údržba domácnosti s šetrností vůči životnímu prostředí.

  <5% neiontové povrchově aktivní látky, parfémy. Upozornění: P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí. Nastříkejte přímo na povrch a otřete. Není potřeba oplachovat. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte v chladu.Nastříkejte přímo na povrch a otřete. Není potřeba oplachovat.

  Kalorická hodnota/energie (na 100g):0kJ/0kcal. Tuky: 0 g. z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g. Sacharidy: 0 g. z toho cukry: 0 g. Bílkoviny: 0 g. Sůl: 0 g

  Skladování: Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte v chladu.
  Legislativní zařazení:

  Zákazníci s tímto výrobkem též kupují:

  Produkt najdete v kategoriích:

  DROGERIE » ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY » Okna
  DROGERIE » EKO DROGERIE » Čistící prostředky » Okna, Vodní kámen

  Zpět