Detakryl izolační krycí nátěr 1,2kg

PeMi kód: 100508 EAN: 8595002316423
Běžná cena s DPH:
DPH: 21%
Skladem
145,00 Kč

DETAKRYL PROTIPLÍSŇOVÝ je protiplísňová malířská barva do interiéru s výrazným protiplísňovým, antibakteriálním a algicidním účinkem. Je určena pro finální povrchovou úpravu omítek i v extrémně vlhkém prostření koupelen, prádelen, sklepů, vývařoven apod. Detakryl protiplísňový? lze použít i na další podklady jako například zdivo, sanační omítky, sádrokarton, azbestocement, betonové panely, dřevotřískové desky, lehčené hmoty a další savé materiály. Po zaschnutí vytváří sněhobílý, vysoce kryvý, paropropustný, za sucha otěruvzdorný film. Není určen pro povrchy přicházející do přímého styku s poživatinami, krmivy a pitnou vodou.Odstíny:sněhobílý


 


Použití:


 


Příprava podkladu:


Napadená místa se nejprve omyjí přípravkem DETASTOP, který hloubkově ničí zárodky plísní a řas. Na takto připravený a zaschlý podklad lze DETAKRYL PROTIPLÍSŇOVÝ nanášet v jedné i více vrstvách, podobně jako běžné malířské nátěry. První vrstvu doporučujeme provést přípravkem zředěným vodou v poměru 1 díl vody a 4 díly barvy. Následující nátěry se provádí až po zaschnutí předchozího nánosu. V případě potřeby lze DETAKRYL PROTIPLÍSŃOVÝ tónovat běžně dostupnými vodou ředitelnými pigmentovými pastami. 


Vydatnost:


Teoretická vydatnost je 5 – 8 m2 plochy z 1 kg přípravku. Skutečná vydatnost je ovlivněna savostí podkladu a stupněm napadení. 


Způsob nanášení:


štětcem, válečkem nebo stříkáním


Ředění:


vodou


 


 

Zákazníci s tímto výrobkem též kupují:

Produkt najdete v kategoriích:

BARVY » OCHRANNÉ PŘÍPRAVKY
BARVY » BARVY ŘEDĚNÉ VODOU
DROGERIE » ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY » Čističe na plísně

Zpět