Bio Antakne salycilový líh s Tea tree a Mentolem 260ml Bione Cosmetics

PeMi kód: 113646 EAN: 8595061605841
Běžná cena s DPH: 89,00 Kč
Sleva na zboží: 4%
DPH: 21%
Do 5 dnů
85,00 Kč

 Antakne BIO salycilový líh s  Tea tree a Mentolem 260ml Bione Cosmetics


Antakne salicylový líh pro občasnou intenzivní hloubkovou očistu mastné a problematické pleti. Výtečná kombinace odmašťujícího lihu, kyseliny salicylové a oleje Tea Tree účinně pomáhá ošetřit problematickou a mastnou pleť. Líh pokožku vyčistí, odmastí a uvolní ucpané póry. Kyselina salicylová urychluje obnovu kůže, odleptává staré a zrohovatělé buňky pokožky. Tea Tree dezinfikuje, mentol chladí a stahuje póry, glycerin zvláčňuje a hydratuje. Používejte pravidelně dle potřeby, využijte dalších prostředků z řady Antakne. Vyrobeno v bio formulaci, bez silikonů, ropných produktů, parabenů, barviv a bez parfémů.


Použití: Naneste na odličovací tampon přiměřené množství prostředku a celou pleť řádně vyčistěte. Neoplachujte. Následně můžete použít na noc Antakne pleťové sérum. Chraňte oči před vniknutím přípravku. Nepoužívejte na oční víčka!


Upozornění: Salicylový líh vykazuje mnohotnou účinnost. Po aplikaci může dojít ke zarudnutí pokožky, pokožka se vypne, může se objevit slabé pálení a šimrání. Toto však za cca jednu hodinu pomine. Pokud by ale reakce Vaší pokožky byla neúměrně významná, je nutno používání prostředku omezit nebo zcela ukončit.


CHCETE VYZRÁT NA AKNÉ?


 


POUŽÍVEJTE ANTAKNE! 


Antakne BIO salycilový líh s  Tea tree a Mentolem 260ml Bione Cosmetics

Zákazníci s tímto výrobkem též kupují:

Produkt najdete v kategoriích:

KOSMETIKA » DÁMSKÁ KOSMETIKA » Pleťová kosmetika » Problematická pleť
KOSMETIKA » PŘÍRODNÍ KOSMETIKA » Bione Cosmetics » Na pleť » Problematická pleť

Zpět